O NAS

Podologia, Stylizacja paznokci oraz masaż.

 

Salon "Klinika stóp i ciała" powstał z myślą o chwilach ukojenia, zniesienia bólu i relaksu dla Twoich zmysłów. Przyjdź do nas i odkryj tajemnicę Twojego piękna. Naszymi klientami są nie tylko kobiety. Chcesz poprawić swój wygląd oraz komfort życia, zapoznaj się z naszą ofertą. Wiemy jak zadbać o Twoje zdrowie i urodę.

 

Ewa Dyjecińska -podolog

Jako specjalista do spraw podologii zajmuję się profilaktyką i wsparciem w procesie leczenia chorób stóp. Zajmuję się pacjentami z grupy ryzyka, takich jak chorzy na cukrzycę lub chorzy ze zmianami reumatycznymi stóp. Udzielam wskazówek i porad dotyczących pielęgnacji stóp i nóg oraz stosowania specjalistycznych preparatów kosmetycznych. 

 

Zajmuję się również stylizacją paznokci, bo nie tylko stopy są ważne ale również ręce. Posiadam także wykształcenie plastyczne dzięki temu ręcznie maluję wzorki.

 

Zdając sobie sprawę z tego jak ważne jest ciało, zajmuję się również innymi zabiegami laserowymi, takimi jak fotoodmładzanie, laserowe usuwanie naczynek, laserowe usuwanie tatuażu, czy makijażu pernamentnego, laserowe usuwanie owłosienia, lifting falami radiowymi i wiele innych.

 

 

Stres towarzyszy każdemu z nas, pozbawiając sił i energii. Wpływa niekorzystnie na organizm, mięśnie stają się napięte, często towarzyszy nam też ból (mięśni, kręgosłupa, stawów). Właśnie wtedy potrzebne są sprawne dłonie, które  potrafią zdziałać cuda  przy pomocy masażu. Dzięki regenerującym zabiegom odzyskasz siły witalne oraz komfort psychiczny. Pamiętaj, że gdy ciało jest odprężone, psychika także wraca do równowagi.

 

Odprężająca, spokojna muzyka wypełnia gustownie urządzone wnętrza salonu. Tworzymy klimat wyciszenia, by wydobyć naturalne piękno ukryte w każdym z nas. Szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych i życzliwa atmosfera sprawią, że odzyskasz wspaniałe samopoczucie, a Twoje ciało stanie się nie tylko piękne, ale i wypoczęte! Pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach, gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, gwarantujący pełne zadowolenie z efektów zabiegów.
 

48 668 368 316

 

Klinika stóp i ciała

Polityka prywatności

t: 48 668 368 316

 

e: klinikastopiciala@wp.pl

Klinika stóp i ciała

ul. Żurawia 41

87-800  Włocławek

Created with Webwave CMS

ZAPRASZAMY DO SALONU

Klinika

stóp i ciała